CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Wkręty ocynkowane do uchwytów i kotew do słupówUchwyty i kotwy do słupówNośniki i Uchwyty

Filtry

Wkręty ocynkowane do uchwytów i kotew do słupów

5 produktów

Wkręty ocynkowane do uchwytów i kotew do słupów

Czy chcą Państwo trwale zakotwić słupy ogrodzeniowe w kotwach szpiczastych do słupów lub uchwytach płaskich? Za pomocą tego specjalnego wkrętu do słupów można wyjątkowo dobrze przymocować drewniane słupy do uchwytów i kotew do słupów. Wkręty mocujące do słupów firmy Wovar są wykonane z ocynkowanej stali i dostępne w grubościach 8 i 10 mm. Długości wahają się od 40 do 50 mm. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe. Poprzez bardzo szeroki łeb, wynoszący nie mniej niż 22 mm, wkręt ten ma ogromną nośność i duży zakres zacisku. Dzięki temu uzyskuje się wyjątkowo wysoką wytrzymałość na rozciąganie.

Czy ocynkowane wkręty do mocowania słupów nie są tym, czego szukasz? Zobacz w takim razie nasze śruby zamkowe lub wkręty z łbem stożkowym. Ciesz się z nami dostawą w ciągu od 2 do 4 dni roboczych na terenie całej Polski!

Połączenie różnych właściwości sprawia, że ​​ten wkręt do uchwytów na słupy jest tak genialny. Wycisk torx 40 umożliwia niezwykle szybkie wkręcenie wkrętu w drewno. Ostre jak brzytwa ostrze tnące powoduje, że ​​wstępne nawiercanie w miękkim drewnie nie jest konieczne, a gruby gwint umożliwia szybkie obracanie się wkrętu w drewnie.

Jak zamontować wkręt mocujący słup?

Jeśli używasz drewna miękkiego, a Twój uchwyt słupa ma okrągły otwór montażowy o średnicy 9 lub 11 mm, to wkręcanie wkrętu jest bardzo proste. Umieszcza się słup w uchwycie słupa i przykręca wkręty . Kiedy używasz twardego drewna, a stal, którą chcesz zamontować na drewnie, nie ma otworu montażowego, musisz wykonać jeszcze kilka kroków.

W przypadku drewna twardego należy zawsze wstępnie nawiercić otwory. Do wkrętów mocujących słupy o grubości 8 mm należy użyć wiertła do drewna twardego o grubości 6 mm, a do wkrętów mocujących słupy o grubości 10,0 mm należy użyć wiertła do drewna twardego o grubości 8 mm. Bardzo ważne jest, aby podczas wiercenia w stali upewnić się, że wkręt może być łatwo przeciągnięta przez otwór montażowy. Zapobiega to uszkodzeniu zarówno wkrętu, jak i stali, która ma być zamocowana. W większości przypadków będzie to uchwyt do słupa lub łącznik pergoli.

Do wstępnego nawiercania stali należy zawsze wybierać wiertło do metalu o grubości o 1 mm większej niż wkręt mocujący słup. Tak więc, do śrub mocujących słupy 8 mm, należy wybrać wiertło do metalu 9 mm. Do wkrętu mocującego słup 10 mm należy użyć wiertła do metalu 11 mm.

Kup wkręty mocujące słupy

Zamów wkręty do uchwytów słupów i łączników pergoli w firmie Wovar. Zapewnij solidną instalację w swoim ogrodzie! Sprzedawcy drewna, firmy ogrodnicze i budowlane powinny zarejestrować konto biznesowe, aby móc korzystać z dodatkowych rabatów, przejrzystej historii zamówień i stałej osoby kontaktowej!