CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Nośniki i UchwytyStrona główna

Popularne produkty

Łączniki do pergoli

Łączniki do pergoli firmy Wovar dostępne są w różnych typach i rozmiarach. Firma Wovar posiada szarą ocynkowaną linię łączników do słupów 7x7 cm i do słupów 9x9 cm. Zamów stalowe łączniki narożne pergoli od firmy Wovar z dostawą od 2 do 4 dni roboczych na terenie całej Polski. Wybierz spośród elementów narożnych pergoli lub łączników T. Ponadto sklep internetowy z okuciami firmy Wovar oferuje łączniki narożne do wszystkich rodzajów drewna o grubości do 20x20 cm. Oprócz łączników do pergoli oferujemy również szeroką gamę śrub z łbem stożkowym, śrub ogrodowych, śrub ze stali nierdzewnej i ocynkowanej, uchwytów do słupów z zaostrzonymi lub płaskimi końcówkami oraz wiele innych okuć ogrodowych.


Szare ocynkowane łączniki do pergoli firmy Wovar są dostępne w 8 różnych typach. Firma Wovar posiada łączniki narożne, łączniki przedłużające, łączniki narożne 90 stopni oraz łączniki narożne pergoli z elementem przedłużającym. Elementy łączące dostarczane są dla słupów 7x7 cm i 9x9 cm. Elementy te wykonane są z bardzo mocnej stali ocynkowanej. Dzięki elementom łączącym można w prosty sposób samodzielnie zbudować piękną pergolę.

Łączniki pergoli malowane proszkowo na kolor czarny

Wysokiej jakości czarne łączniki do pergoli firmy Wovar są malowane proszkowo. Zapewnia to piękny wygląd i chroni złącza przed rdzą. Czarne łączniki do pergoli są dostępne w różnych wariantach. Firma Wovar dostarcza czarne elementy łączników narożnych, elementy ścienne, elementy podłogowe i elementy przedłużające.

Kup online łączniki do pergoli

Chcesz szybko wykonać solidną, drewnianą pergolę, której wytrzymałe łączniki z żelaza nadadzą nowoczesny wygląd? Zamów już teraz (zawsze w stałej, niskiej cenie) łączniki do pergoli od firmy Wovar. Firmy z branży budowlanej, remontowej i ogrodniczej korzystają z dodatkowych udogodnień, takich jak rabaty przy posiadaniu konta biznesowego. 

Myślisz o zawieszeniu harmonijkowej rolety rzymskiej na swojej pergoli? A może chciałbyś powiesić na swojej pergoli coś innego, aby chronić się przed słońcem? Nie zapomnij w takim razie zamówić drobnych akcesoriów łączących, takich jak karabinki!

Utwórz obramowanie wokół pergoli

Czy zamierzasz stworzyć wokół pergoli obramowanie ogrodowe ze żwiru lub kory drzew? W takim razie należy również zamówić w sklepie internetowym firmy Wovar folię przeciw korzenną. Czy chcesz użyć pomocnych akcesoriów do budowy pergoli? Zapoznaj się z naszymi śrubami zamkowymi do łączenia drewnianych słupów z belkami.

Do zakotwiczenia belek drewnianych do ściany murowanej można użyć naszych kołków rozporowych lub kołków ramowych. Szukają Państwo solidnego zakotwiczenia dla swojego zadaszenia? W takim razie proszę się zapoznać z naszą ofertą betonowych fundamentów prefabrykowanych !