CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamów do godziny 18:00, wysyłka dziś
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Podstawa słupa - kotwa wpuszczana

21 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Podstawa słupa - kotwa wpuszczana

Szukasz regulowanej kotwy wpuszczanej do zamocowania drewnianego słupa lub stojaka? Firma Wovar dostarcza dwa różne typy kotew do osadzania: kotwy z trzpieniem i kotwy bez trzpienia. W przypadku otworu w słupie wierci się dodatkowy otwór w środku słupa, co zapewnia dodatkową wytrzymałość. Wszystkie kotwy do słupów wpuszczanych posiadają płytkę o wymiarach 11 x 11 cm, dzięki czemu można je stosować do słupów o różnej grubości. Dzięki temu można łatwo zamontować słupy 12 x 12 cm, 14 x 14 cm i 15 x 15 cm w betonie. Uchwyty słupów z kotwą do betonu są regulowane, co oznacza, że po zabetonowaniu słupów można nadal regulować ich wysokość.

Kotwy wpuszczane są łatwe w montażu, ponieważ umieszcza się je w otworze wypełnionym szybkim betonem. Ważne jest, aby przyjrzeć się każdej pracy, aby zobaczyć, jakie będą niezbędne fundamenty. Zasługuje to na odpowiednią uwagę w zależności od sytuacji.

Szukasz innego rodzaju uchwytu i kotwy do słupów? Zapoznaj się z naszymi podstawami słupów regulowanymi, kotwy szpiczaste do słupów, podstawy słupów płaskie przykręcane i kotwami H i kotwami TT.

Kotwy te mogą być stosowane do mocowania słupów lub podstaw. Ponadto dzięki regulowanym kotwom wpuszczanym masz gwarancję, że nawet na nierównej powierzchni Twoje słupy i wsporniki będą równe. Są one przydatne na przykład przy montażu ogrodzenia, dachu lub szopy.

Kotwa z trzpieniem i bez trzpienia

Firma Wovar dostarcza kotwy do wpuszczania z dodatkowym trzpieniem lub bez. Dla większej wytrzymałości zalecamy zakup wersji z dodatkowym trzpieniem. W celu montażu należy najpierw nawiercić drewniany słup tak, aby trzpień pasował do słupa. W przypadku kotwy wbijanej bez bolca wystarczy zamocować ją do słupa za pomocą 4 otworów na śruby.

Otwory na śruby mają szerokość 9,5 mm, więc montaż jest łatwy przy użyciu naszych śrub z gwintem M8 lub wkrętów z łbem stożkowym 8 mm. Zalecamy stosowanie ocynkowanych wkrętów do drewna, lub wkrętów z łbem stożkowym.

Oba typy kotew posiadają płytkę o wymiarach 11 x 11 cm, co pozwala na mocowanie w betonie słupów o różnych wymiarach, np. 12 x 12, 14 x 14 i 15 x 15 cm. Słupy o wymiarach pośrednich oczywiście również nadają się do montażu. Kotwa wpuszczana z trzpieniem zapewnia dodatkowe, pewne zamocowanie słupa do kotwy. Trzpień na górze płyty ma długość 10 cm i grubość 2,5 cm, dzięki czemu znajduje się dokładnie w środku słupka. Wywierć pośrodku otwór o grubości 25 mm wiertłem motylkowym 25 x 152 mm, które znajdziesz w naszym kompletnym asortymencie wierteł motylkowych.

Umieszczenie kotwy wpuszczanej

Kotwę umieszcza się po prostu bezpośrednio w otworze wypełnionym betonem szybkowiążącym. Szybki beton gwarantuje, że kotwa jest stabilnie zamocowana już po 15 minutach. Należy jednak pamiętać, że kotwę tę można obciążyć dopiero po 2 godzinach. Ponieważ ta kotwa jest regulowana, można nadal regulować wysokość słupa lub masztu po umieszczeniu go w betonie, i zawsze można liczyć na bardzo solidne mocowanie.

Ważne jest, aby przy każdym zleceniu sprawdzić, jaki będzie konieczny fundament, biorąc pod uwagę maksymalną nośność. W każdej sytuacji należy na to zwrócić odpowiednią uwagę. Dzięki solidnemu fundamentowi zapobiegniesz osiadaniu.

Zamów regulowaną kotwę wpuszczaną z dodatkowym trzpieniem

Kup regulowaną kotwę wpuszczaną, bez lub z trzpieniem o długości 40 cm w przystępnej cenie w firmie Wovar. Firmy działające w branży budowlanej i ogrodniczej mogą korzystać z dodatkowych korzyści, takich jak rabaty w przypadku posiadania u nas konta biznesowego. Przy zakupie większej ilości można skorzystać z naszego atrakcyjnego rabatu ilościowego. 

Szukasz innego rodzaju zakotwienia? Nie martw się, firma Wovar dostarcza również różne podstawy słupów regulowane, kotwy spiczaste do słupów, płaskie uchwyty do słupów i kotwy H i kotwy TT.