CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
 • 30-dniowe prawo do zwrotu
 • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
 • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Żagiel przeciwsłoneczny wodoodporny trójkątny 4x4x4m - 160gr/m2 - szary - za sztukęŻagiel przeciwsłoneczny WodoodpornyOsłona PrzeciwsłonecznaStrona główna

Żagiel przeciwsłoneczny wodoodporny trójkątny 4x4x4m - 160gr/m2 - szary - za sztukę

schaduwdoek_grijs_driehoek_3
schaduwdoek_waterdicht_grijs_closeup
schaduwdoek_waterdicht_grijs_bevestingsring
schaduwdoek_grijs_closeup_1
schaduwdoek_grijs_driehoek_2
schaduwdoek_grijs_closeup_2_5
schaduwdoek_grijs_driehoek_3
schaduwdoek_waterdicht_grijs_closeup
schaduwdoek_waterdicht_grijs_bevestingsring+3
414,85 zł
337,28 zł bez VAT
Sztuk
164 sztuk w magazynie
Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysłane jest tego samego dnia
Płać bezpiecznie i pewnie
Możliwa jest również płatność z odroczonym terminem za pomocą Klarna!

Dlaczego warto wybrać Żagiel przeciwsłoneczny wodoodporny trójkątny 4x4x4m - 160gr/m2 - szary - za sztukę?

 • 160 gram na m2
 • Odporność na deszcz i wiatr
 • Całkowicie wodoodporny
 • Łatwe do zamocowania

  Żagiel przeciwsłoneczny wodoodporny trójkątny 4x4x4m - 160gr/m2 - szary - za sztukę

  Wodoodporne żagle przeciwsłoneczne Wovar zapewniają ochronę przed słońcem i deszczem. Możesz więc pozostać na zewnątrz i schronić się przed deszczem. Ta tkanina cieniująca ma grubość 160 gramów na metr kwadratowy; trwała, mocna, w pełni wodoodporna i lekka!

  Ponadto ta szara tkanina cieniująca nadaje ogrodowi nowoczesny wygląd. Trójkątny kształt daje zabawny efekt, który można wzmocnić poprzez umieszczenie tkaniny pod kątem. Możesz łatwo zainstalować cień samodzielnie, zamawiając wszystkie niezbędne materiały. 

  Uwaga: rozmiar żagla obejmuje pierścienie mocujące. Sama tkanina jest więc nieco mniejsza niż 4 x 4 x 4 metry.

  Montaż wodoodpornego żagla przeciwsłonecznego na zboczu

  Przy montażu wodoodpornej tkaniny cieniującej ważne jest, aby zamocować ją w spadku, do czego doskonale nadają się nasze regulowane szyny. Produkt ten można znaleźć wśród naszych mocowań do osłon przeciwsłonecznych oraz na tej stronie pod hasłem "Pasuje do tego produktu".

  Należy zapewnić nachylenie 20 centymetrów na metr bieżący, aby woda deszczowa spływała z tkaniny w sposób prawidłowy i płynny. W przypadku tej trójkątnej tkaniny cieniującej całkowite nachylenie wynosi 80 centymetrów. 

  Mocowanie żagli przeciwsłonecznych do ogrodzenia

  Żagiel przeciwsłoneczny można przymocować do drewnianego płotu za pomocą śruby klinowej z oczkiem. Przykręcamy śrubę do drewna, a następnie za pomocą karabińczyka, ściągacza i/lub łańcucha ze stali nierdzewnej łączymy tkaninę ze śrubą z oczkiem.

  W przypadku drewnianego ogrodzenia najlepiej jest zamocować śrubę oczkową w słupku ogrodzenia, ponieważ zapewnia to dodatkową wytrzymałość. Dzięki karabinkom można łatwo przymocować lub odłączyć płótno. Dzięki śrubie rzymskiej napinającej możesz odpowiednio napiąć tkaninę. Łańcuch ze stali nierdzewnej jest przydatny do wypełnienia szczelin między tkaniną a punktem mocowania.

  Jeśli chcesz przymocować tkaninę cieniującą również do ściany z cegły, użyj śrub klinowych oczkowych, aby uzyskać solidne zakotwienie. Wszystkie łączniki można zamówić indywidualnie z naszej oferty łączników do osłon przeciwsłonecznych. Jest to wygodne, ponieważ każda sytuacja jest inna. Możesz na przykład wybrać mocowanie tkaniny tylko w ścianach lub, na przykład, zamocować 2 punkty w ścianie i 1 punkt w drewnianym słupie. 

  Wskazówka: Możesz również użyć szyny z oczkiem. Możesz wtedy regulować położenie tkaniny i w razie potrzeby poruszać się ze słońcem. Ponieważ żagiel przeciwsłoneczny jest wodoodporna, zalecamy jej montaż ze spadkiem. Przeznacz 20 cm na każdy metr bieżący. Dzięki zainstalowaniu tkaniny pod kątem woda deszczowa może łatwo spływać.

  Żagiel przeciwsłoneczny szary trójkątny

  Zamów tkaninę cieniującą w kolorze szarym już teraz w Wovar! Firmy budowlane i ogrodnicy korzystają z wielu innych korzyści z kontem biznesowym. Otrzymują Państwo stały rabat biznesowy i stałą osobę kontaktową.

  Szukają Państwo innego rodzaju tkaniny cieniującej? W takim razie prosimy o zapoznanie się z naszą pełną ofertą osłon przeciwsłonecznych. Znajdą tam Państwo między innymi żagle przeciwsłoneczne trójkątne, żagle przeciwsłoneczne prostokątne, ale także nasze półprzezroczyste żagle przeciwsłoneczne z wysokiej jakości HDPE.

  414,85 zł
  337,28 zł bez VAT
  Sztuk
  164 sztuk w magazynie
  Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysłane jest tego samego dnia
  Płać bezpiecznie i pewnie
  Możliwa jest również płatność z odroczonym terminem za pomocą Klarna!
  MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
  TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
  BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ