CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamów do godziny 18:00, wysyłka dziś
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Oświetlenie ogrodowe 12 VOgródStrona główna

Filtry

Oświetlenie ogrodowe 12 V

24 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Oświetlenie ogrodowe 12 V

Dzięki wygodnemu 12-woltowemu systemowi oświetlenia ogrodowego firmy Wovar możesz z łatwością samodzielnie zainstalować całe oświetlenie ogrodowe! Wszystkie światła w ogrodzie można włączać i wyłączać za pomocą jednego systemu. Włączanie i wyłączanie świateł ogrodowych nigdy nie było prostsze i odbywa się w prosty sposób za pomocą aplikacji! Do systemu 12 V można podłączyć światła ścienne, punktowe i pokładowe. Dlatego do każdego drzewa, płotu, krzewu czy deski można znaleźć idealnie pasujące oświetlenie! Do połączenia świateł używa się transformatora, kabla głównego i jednego złącza na każde światło. Zaletą tego systemu jest to, że sam decydujesz, w którym miejscu kabla chcesz umieścić wtyczkę, a tym samym lampkę.

Kabel główny jest dostępny w wersjach 10, 25 i 50-metrowych. Można również wybrać transformator 24-, 60- lub 150-watowy! Należy więc najpierw określić, jakie światła chcemy zainstalować i ile ich ma być. Na tej podstawie należy określić liczbę złączy. Następnie należy określić, ile metrów kabla będzie potrzebne i ile watów będzie wymagane. Czy suma mocy lamp wynosi 120 W? W takim razie zamów transformator o mocy do 150 watów.

Wszystkie nasze produkty oświetleniowe do ogrodu można znaleźć w naszej ofercie oświetlenia zewnętrznego.

Dzięki zaawansowanemu systemowi 12 V instalacja własnego oświetlenia ogrodowego jest bardzo prosta! Możesz podłączyć całe oświetlenie ogrodowe do tego samego kabla! Lampy ścienne, punktowe, stojące lampy ogrodowe, a nawet lampki choinkowe można podłączyć do głównego przewodu 12 V w wybranym miejscu. Wszystkie niezbędne akcesoria można zamówić w Wovar. Wybierz spośród wielu różnych typów lamp ogrodowych i zapewnij swojemu ogrodowi piękne, nastrojowe oświetlenie.

Oświetlenie ogrodowe 12 V

Z przyjemnością wyjaśniamy, jak dokładnie działa oświetlenie ogrodowe Wovar 12 V. Do stworzenia oświetlenia w ogrodzie potrzebne są w sumie tylko 4 części:

  • Kabel zasilający
  • Transformator
  • Złącze A (1 na lampę)
  • Lampa ogrodowa

Do zasilania kabla głównego potrzebny jest transformator, który jest dostępny w firmie Wovar w wersjach o mocy 24, 60 i 150 W. Za jego pomocą podłącza się kabel zasilający do sieci energetycznej. Następnie potrzebne jest złącze do podłączenia lampy ogrodowej do kabla. Złącza urządzenia Wovar można umieścić w dowolnym miejscu na przewodzie zasilającym 12 V. Następnie podłącz lampę do złącza i Twoje oświetlenie ogrodowe już działa. Uwaga: na jedną lampę przypada 1 złącze, które umieszcza się na kablu zasilającym. Na przykład, czy chcesz umieścić 6 lamp podłogowych i 4 lampy ścienne? W takim razie potrzeba 10 złączy.

Transformator

Wybór transformatora jest bardzo prosty. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę całkowitą moc lamp ogrodowych. Na przykład, czy chcesz zainstalować 6 lamp ściennych po 4 W każda i 10 lamp podłogowych po 2 W każda? Wówczas całkowita moc wynosi 6 x 4 = 24, a 10 x 2 to 20 = łącznie 44 W. Wystarczy zsumować moc każdej lampy. W firmie Wovar można wybierać spośród transformatorów o mocy 24, 60 i 150 W. W tym przykładzie nie wystarczy transformator o mocy 24 W. Transformator o mocy 60 W może jednak zasilić wszystkie lampy.

Wskazówka: Zalecamy wybór transformatora o mocy znacznie większej niż moc lamp, które mają być używane. Umożliwi to dodanie w przyszłości większej liczby lamp lub lamp o większej mocy bez konieczności wymiany transformatora!