CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Ochrona drzewOgródStrona główna

Filtry

Osłonki na drzewka

3 produktów

Osłonki na drzewka

Osłonki na drzewka firmy Wovar dostępne są w różnych rozmiarach, od 600 mm do nawet 1000 mm! Osłonki te zapewniają ochronę między innymi przed skrobaniem, drapaniem i gryzieniem przez zwierzęta. Cierpisz z powodu myszy i innych gryzoni? Nieperforowana powierzchnia w dolnej części osłony drzewa służy jako ochrona przed tymi zwierzętami. Drzewa są również dobrze chronione przed gniciem kory, ponieważ strefy perforowane przepuszczają wystarczającą ilość powietrza, dzięki czemu drzewo może nadal "oddychać".

Zamów już teraz zielone osłonki na drzewka firmy Wovar z atrakcyjnym rabatem ilościowym! 

Osłonki na drzewka

Jeśli chcesz chronić swoje drzewa, to w Wovar trafiłeś we właściwe miejsce! Nasze osłonki na drzewka są skutecznym i tanim rozwiązaniem przed wszelkiego rodzaju szkodami spowodowanymi np. przez zwierzęta. Drzewa mogą nadal "oddychać" dzięki perforowanym strefom, co gwarantuje, że kora nie będzie gnić. Osłonka na drzewka jest łatwa do zastosowania, ponieważ jest cięta wzdłuż. Dzięki swojej sprężystości osłonka sama powraca do pierwotnego kształtu.

Kiedy należy chronić drzewa

W przypadku usuwania materiałów brukowych drzewa powinny być chronione przynajmniej u podstawy pnia za pomocą ochraniaczy. Ochraniacze zapewnią, że drzewa nie zostaną uszkodzone przez maszyny, gruz lub inne rzeczy. Ochraniacze firmy Wovar są wykonane z tworzywa sztucznego, a nie z drewna, ponieważ wykorzystywanie drzew do ochrony drzew jest nieco dziwna. Ponadto osłonki nie wyróżniają się dzięki swojemu zielonemu kolorowi i dlatego nie zakłócają obrazu!

Osłonki na drzewka

Zamów teraz w Wovar osłony drzew w kolorze zielonym w bardzo atrakcyjnej cenie! Przy zamówieniu powyżej 5 lub 10 sztuk osłonek na drzewka otrzymasz wspaniały rabat stopniowy. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w branży budowlanej i ogrodniczej otrzymują dodatkowe korzyści także z kontem biznesowym! Klienci biznesowi otrzymują dodatkowe rabaty biznesowe. Zaloguj się więc na naszej stronie internetowej lub załóż konto, aby skorzystać z benefitów!