CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
 • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
 • 30-dniowe prawo do zwrotu
 • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
 • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Parawan ogrodowyOgród

Filtry

Parawan ogrodowy

6 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Parawan ogrodowy

Unikalne parawany ogrodowe ze stali Corten od firmy Wovar można znaleźć w wersji zamkniętej oraz w 4 różnych wzorach, a mianowicie wzór palmowy, nowoczesny, ogród motylkowy i jesienny. Parawany ze stali Corten mają długość 900 mm i szerokość 600 mm. Stal Corten zawiera warstwę rdzy, która chroni przed wszystkimi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg i grad. Materiał jest odporny na korozję i posiada niejako osłonę, co daje mu długą żywotność.

Chciałbyś wyposażyć swoją ścianę w piękny parawan ogrodowy ze stali Corten? Nie zapomnij od razu zamówić 2 uchwytów do zawieszenia na jeden ekran, dzięki czemu z łatwością powiesisz ekrany samodzielnie. Możesz również zamontować ekrany między 2 słupkami i używać ich jako ekranów tarasowych lub nawet jako ogrodzenia. Połącz ten produkt z naszymi obrzeżami ze stali Corten lub donicami ze stali Corten, aby uzyskać idealną kombinację.

Parawany ogrodowe ze stali Corten są łatwe do połączenia w każdym ogrodzie, tworzą nastrojowy, ale i industrialny wygląd. Zanim faktycznie zaczniesz je montować, warto sprawdzić, czy masz wszystkie odpowiednie materiały; potrzebujesz tylko kilku dodatkowych materiałów w zależności od tego, gdzie zamierzasz zamontować ekran:

 • Parawany ogrodowe
 • Uchwyty do zawieszenia ze stali Corten (do montażu na ścianie) (2 na ekran)
 • Wiertło do metalu 5 mm
 • Wiertło do betonu 8 x 120 mm (do montażu na ścianie)
 • Kołki nylonowe 8 x 40 mm (do montażu na ścianie)
 • Wiertło do drewna twardego 5 mm (do montażu między słupkami drewnianymi)
 • Wkręty do płyt wiórowych 5 x 50 mm 
 • Bit Torx TX20 średni 50 mm

Jak montować parawany ogrodowe

Czy wiesz, że istnieją różne sposoby na montaż ekranów w ogrodzie? Jednym z popularnych i dekoracyjnych sposobów jest wykorzystanie ich jako dekoracji ściennej. Możesz to łatwo zrobić, stosując następujące kroki:

 1. Zastanów się, gdzie chcesz, aby parawany ogrodowe zostały umieszczone, można to zrobić na prawie każdej ścianie.
 2. Wywierć 3 otwory w ścianie za pomocą wiertła do betonu, w tym miejscu zamontujesz uchwyt do zawieszania. Zalecamy użycie 2 uchwytów na każdy ekran.
 3. Będziesz potrzebował wkrętów do płyt wiórowych 5 x 50 mm, aby faktycznie przymocować uchwyt do ściany z cegły.
 4. Teraz, gdy uchwyty są mocno zamontowane do ściany, możesz ustawić parawan przesuwając go po lekko zakrzywionej części uchwytów.

Wskazówka: Użyj wiertła do metalu , aby wywiercić kilka otworów w dolnej części parawanu, aby woda deszczowa mogła łatwo spływać, co jest idealne w przypadku ulewnych deszczy.

Wolisz umieścić parawan ogrodowy między 2 drewnianymi słupkami, aby wypełnić pustą przestrzeń w ogrodzie? Montaż odbywa się w następujący sposób:

 1. Wyznacz miejsce i zamocuj w ziemi drewniane słupki. Umieszczając je, weź pod uwagę szerokość parawanu ogrodowego, tak aby dokładnie zmieścił się między nimi. 
 2. Wstępnie nawierć drewno wiertłem do twardego drewna 5 mm.
 3. Wywierć otwory w materiale ze stali Corten wiertłem do metalu 5 mm.
 4. Zamontuj ekran za pomocą wkrętów do płyt wiórowych pomiędzy dwoma słupkami.

Inną opcją jest wykorzystanie parawanu ogrodowego jako ogrodzenia, w większości przypadków stosując zamknięte ogrodzenie ogrodowe w połączeniu z parawanem ze wzorem. Ten wybór ostatecznie zależy od Ciebie. Działa to w następujący sposób:

 1. Zastanów się wcześniej, czy chcesz zbudować kompletne ogrodzenie, czy przerwę od obecnego ogrodzenia.
 2. Czy budujesz kompletne ogrodzenie z parawanami ogrodowymi? Wówczas możesz umieścić różne wzory obok siebie i na sobie, z drewnianymi słupkami pomiędzy nimi, aby zamontować ekrany. Aby stworzyć gęstsze i "cichsze" ogrodzenie, zalecamy przeplatanie wzorzystych ekranów z gęstym ekranem ogrodowym ze stali Corten.
 3. Oczywiście możliwe jest również przerwanie ogrodzenia raz lub kilka razy za pomocą naszych ekranów ogrodowych ze stali Corten. Montaż odbywa się w ten sam sposób, pomiędzy 2 drewnianymi słupkami.

Parawany ogrodowe ze stali Corten

Zamów swoje parawany ogrodowe ze stali Corten w atrakcyjnej cenie w Wovar! Nadaj swojemu ogrodowi piękny i luksusowy wygląd dzięki tym wyjątkowym parawanom. Jesteś ogrodnikiem lub jesteś właścicielem firmy rzemieślniczej i budowlanej? Załóż konto biznesowe, aby skorzystać ze stałej zniżki. Zamów kilka sztuk, aby skorzystać z naszego atrakcyjnego rabatu ilościowego. 

Jesteś ciekaw wszystkich naszych wariantów? Zobacz pełną ofertę parawanów ogrodowych oraz innych produktów ze stali Corten tutaj.