CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Taśma ogrodowa

5 produktów

Taśma ogrodowa

Potrzebujesz wytrzymałej taśmy do przywiązywania i kotwienia drzew? Za pomocą opaski do drzewa można podtrzymywać i prowadzić drzewo. W ten sposób można mieć pewność, że drzewo jest utrzymywane we właściwej pozycji. W Wovar można kupić taśmy do drzew wykonane z różnych materiałów, w tym nylonowe, gumowe, a nawet z drutu żelaznego. W ten sposób można wybrać materiał, którego chce się użyć. Taśmy różnią się także sposobem mocowania. W jednym używa się gwoździ, a w drugim na przykład drutu żelaznego.

Oprócz wsparcia, opaski do drzew są również odpowiedzialne za energiczny rozwój systemu korzeniowego drzewa. Jest to ważne dla dobrego i zdrowego wzrostu. Ponadto na terenach bardzo wietrznych, ważne jest, aby zabezpieczyć młode drzewka przed wiatrem.

Szukasz innych elementów do wykorzystania w swoim ogrodzie? Zapoznaj się z naszą ofertą ogród.

Podczas umieszczania i uprawy młodych drzew najlepiej jest stosować wiązania do drzew. Opaski te prowadzą drzewka podczas procesu wzrostu, zapewniają wsparcie i chronią drzewka przed silnymi wiatrami. W Wovar znajdziesz różne rodzaje wiązań do drzew. Opaski do drzew różnią się nie tylko długością, ale także materiałem i sposobem mocowania. Możesz na przykład wybrać gumową lub nylonową taśmę, którą możesz zapiąć za pomocą klamry lub gwoździa. Na stronie każdego produktu znajdziesz specyfikację poszczególnych opasek.

Mocowanie taśm

Wovar oferuje szeroką gamę opasek na drzewo, które można mocować na różne sposoby. Większość opasek na drzewo mocuje się za pomocą gwoździ do taśm na drzewa. Na stronach produktowych samych taśm ogrodowych można przeczytać wszystkie szczegółowe informacje dotyczące mocowania.

Taśmy ogrodowe

Kup teraz opaski do drzew w Wovar! W naszym różnorodnym asortymencie dla każdego młodego drzewka znajdzie się odpowiednia taśma. Firmy z branży budowlanej, rzemieślniczej i ogrodniczej odnoszą wiele korzyści z kontem biznesowym. Między innymi otrzymasz stały rabat biznesowy i stałą osobę kontaktową.

Zamawiając opaskę do drzewa, nie zapomnij zamówić również gwoździ do opasek.