CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł

Filtry

Wieszak belki z wargą

41 produktów
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ
MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ

Wieszak belki z wargą

Wovar dostarcza uchwyty do belek z wargą w następujących rozmiarach: 4,5 x 9 cm legary / 4,5 x 12 cm legary / 4,5 x 14,5 cm legary / 5 x 10 cm legary / 5 x 15 cm legary / 6,3 x 16 cm legary / 6,3 x 17,5 cm legary / 7 x 17 cm legary / 7 x 19,5 cm legary / 7 x 22 cm legary / 7,5 x 22,5 cm legary. Te mocne podpory belkowe są również nazywane ciężkimi wieszakami belkowymi. Długa krawędź umożliwia wmurowanie nośnika belki podczas wznoszenia ścian. 

Szukasz uchwytów do belek ze znakiem homologacji CE? Zapoznaj się z naszymi uchwytami krokwiowymi. A może piękne czarne wykończenie w Twojej konstrukcji? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi czarnymi wieszakami belek. Szukasz mocowanie wieszaka belki do istniejącej belki? Zapoznaj się z naszymi uchwytami do belek bez wargi. Czy zamierzasz zbudować okap dachu, domek ogrodowy lub wiatę na samochód z płaskim dachem? Następnie wybierz nasze gotowe zestawy folii epdm. Aby skompletować zamówienie, należy natychmiast zamówić śruby zamkowe, śruby do drewna lub wkręty z łbem stożkowym!

Uchwyty do belek z wargą

Nośniki belek z krawędzią są wykonane ze stali galwanizowanej, co zapewnia ich dużą wytrzymałość. Wiele otworów na wkręty w uchwycie belki umożliwia solidne zamocowanie uchwytu belki, dzięki czemu nadaje się on do konstrukcji o dużym obciążeniu. Uchwyty do belek firmy Wovar nie posiadają znaku CE i nie są testowane pod kątem nośności. Jeśli szukasz uchwytu do belki ze znakiem CE, zapoznaj się z naszą ofertą uchwytów krokwiowych. Ponieważ wspornik belki jest znacznie węższy niż wspornik krokwi, można umieścić belkę bezpośrednio przy ścianie stojącej, co nie jest możliwe w przypadku wsporników krokwi. Czy wolisz ukryte połączenie w drewnie? Następnie wybierz nasze nowe wieszaki belek ukryte.

Mocowanie uchwytów do belek 

Wspornik belki z wargą umożliwia wmurowanie wspornika belki podczas wznoszenia ściany. Następnie zamocuj uchwyt belki w cegle pełnej za pomocą kołka. W przypadku konstrukcji szkieletowych nie ma możliwości zamocowania wsporników belek za pomocą kołków, należy użyć naszych ocynkowanych wkrętów do płyt wiórowych. Czy chcesz zamocować wspornik belki na istniejącej konstrukcji? Należy używać naszych uchwytów do belek bez wargi.

Oprócz wsporników belek z krawędzią, Wovar oferuje również wsporniki półek, listwy wykończeniowe do konstrukcji dachowych i uchwyty i kotwy do słupów.