CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Filtry

Wspornik półki skórzany

3 produktów

Wspornik półki skórzany

Szukasz wsporników półkowych o wyjątkowym i stylowym charakterze? Skórzane wsporniki półkowe firmy Wovar są wykonane w 100% ze skóry bydlęcej pochodzącej z Europy i są garbowane w sposób częściowo roślinny. Dzięki garbowaniu skóry staje się ona bardziej wytrzymała, a tym samym ma dłuższą żywotność.

Wymiary naszych skórzanych wsporników do półek wynoszą 92 x 4 cm (dł. x szer.), a ich grubość to 2,5 mm. Jeśli szukasz innego rozmiaru, skontaktuj się z nami. Ponadto te wyjątkowe wsporniki do półek są dostępne w 5 różnych kolorach: czarnym, szarym, antracytowym, koniakowym i brązowym. Półka ze skórzanym paskiem pasuje do niemal każdego rodzaju wnętrza!

Skórzane wsporniki do półek Wovar są dostarczane w ciągu kilku dni roboczych na terenie całej Polski. Czy szukasz innego rodzaju wsporników półek? Zobacz nasze wsporniki półek z czarnego metalu, wsporniki półek z białego metalu, wsporniki półek z aluminium, wsporniki półek industrialne, wsporniki półek ciężkich ocynkowanych, wsporniki półek niewidoczne, a nawet system szyn ściennych!

A może szukasz również pasujących uchwytów meblowych ? Firma Wovar oprócz skórzanych wsporników do półek oferuje również skórzane uchwyty. Uchwyty te w połączeniu ze skórzanymi wspornikami półek tworzą piękną całość, utrzymaną w tym samym stylu. Przykładem mogą być skórzane podpórki do półek i uchwyty w tym samym kolorze skóry, co Twoja kanapa lub leżanka. 

Skórzane podpórki do półek mają 92 cm długości, 4 cm szerokości i 2,5 mm grubości. Nadają się do półek o szerokości do 25 cm, grubości do 3 cm i maksymalnej nośności do 30 kg. Są one dostępne w 5 różnych kolorach: czarnym, szarym, antracytowym, koniakowym i brązowym. 

Ponadto wsporniki półek są wyposażone w dwa otwory montażowe i są dostarczane bez elementów mocujących. Do montażu zaleca się stosowanie śrub gwintowanych M6 x 50 mm. Można je również łączyć z zaślepką w celu uzyskania estetycznego wykończenia. Nasadka znajduje się w kategorii ocynkowanych wkrętów do drewna.

Montaż skórzanych wsporników do półek

Skórzane wsporniki półkowe są łatwe w montażu. W pierwszej kolejności należy określić położenie uchwytu półki. Następnie można zaznaczyć ołówkiem otwór na śrubę. Czy Twoja ściana jest wykonana z twardego drewna? Jeśli tak, to należy wstępnie wywiercić otwory wiertłem do twardego drewna o średnicy 4 mm na głębokość około 30 mm. Czy mocujesz uchwyt półki do ściany z cegieł? W takim razi należy użyć naszych nylonowych kołków 8 x 40 mm. Wstępnie nawiercić kołki wiertłem udarowym 6 mm w kamieniu, na głębokość około 50 mm. Na koniec, gdy oba wsporniki półki znajdują się na ścianie, wsuń pomiędzy nie półkę.

Zamów skórzane wsporniki do półek

Już dziś zamów w Wovar skórzane wsporniki do półek w konkurencyjnej cenie. Ogrodnicy, firmy budowlane, majsterkowicze, sprzedawcy drewna, otrzymują dodatkowe korzyści takie jak atrakcyjne zniżki dla firm i stała osoba kontaktowa.w Wovar wraz z założonym u nas kontem biznesowym i korzystaj z dodatkowych korzyści,

Czy ten wspornik półki nie jest tym, czego szukasz? Zobacz całą naszą ofertę wsporników półek. Wovar oferuje również aluminiowe wsporniki półkowe, wsporniki półkowe ocynkowane, wsporniki półkowe czarne, wsporniki półkowe industrialne, wsporniki półkowe białe i wsporniki półkowe niewidoczne.