CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
  • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!

Wszystko o Wovar

Wovar to doskonała marka dla śrub, wkrętów, nakrętek, wierteł i innych wyrobów żelaznych. Elementy złączne Wovar są znane z właściwego połączenia jakości klasy A i atrakcyjnych cen. Nie bez powodu używamy naszego sloganu: Wovar - U nas żadna śruba nie jest poluzowana!

Historia firmy Wovar

Nazywam się Jesse Keizer, jestem założycielem i dyrektorem Wovar BV. Kilka lat temu, podczas mojego projektu dyplomowego, odkryłem, że sklepy dla majsterkowiczów pobierają najwyższe ceny za śruby i sprzęt. Moje badania wykazały również, że jakość wkrętów na rynku budowlanym jest często poniżej standardów. To doprowadziło mnie do pomysłu Wovar, w którym należy zachować równowagę między dobrą jakością a atrakcyjną ceną. Co więcej, duże wolumeny i skupienie się na Internecie pozwalają nam na szybką wysyłkę i utrzymanie niskich kosztów operacyjnych. Obecnie wysyłamy wkręty, okucia i inne elementy złączne w ciągu 24 godzin na terenie całej Holandii i Belgii. Ponadto dostarczamy nasze produkty w ciągu 2 do 5 dni roboczych na terenie Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch i Polski.

Przede wszystkim pamiętaj o naszym sloganie: Wovar - U nas żadna śruba nie jest poluzowana! 

Zdobywcy drugiego miejsca

Specjalizujemy się we wkrętach do drewna. Najważniejsze w naszym asortymencie są wkręty do desek tarasowych ze stali nierdzewnej, ocynkowane wkręty z łbem podkładkowym, czarne śruby z łbem walcowym oraz pasujące bity i wiertła. Trafiłeś również we właściwe miejsce, jeśli chodzi o osprzęt, taki jak ocynkowane i czarne zawiasy, standardowe i ciężkie wsporniki belek oraz pręty gwintowane od M6 do M12. Co więcej, odkryj nasze niskie ceny, jakość A i szybką dostawę w dowolnym miejscu w Holandii i Belgii, ale również na terenie prawie całej Europy.

Aby zobaczyć filmy z poradami dotyczącymi porad montażowych, zasubskrybuj nasz kanał Youtube

Kontakt

Telefon: 050-211.34.34
Mail: [email protected]

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat dostawy.

Odwiedź Wovar

Należy pamiętać, że odbiór produktów jest możliwy tylko w przypadku wcześniejszego złożenia zamówienia przez Internet. 

Wovar BV
Manchesterweg 55
9744 TS Groningen

Popularny zarówno wśród przedsiębiorców jak i majsterkowiczów

Sprzedajemy elementy złączne firmy Wovar zarówno prywatnym odbiorcom, jak i firmom. Coraz więcej firm budowlanych, majsterkowiczów, ogrodników, handlarzy drewnem i sklepów z narzędziami odkrywa Wovar. Klientom biznesowym i odbiorcom hurtowym, którzy posiadają u nas konto biznesowe, oferujemy duży asortyment, atrakcyjne rabaty, bezpłatne zwroty w ciągu 100 dni oraz dostawę w ciągu 2 do 4 dni roboczych. 

Konto biznesowe?

W Wovar cenimy naszych klientów biznesowych, takich jak firmy budowlane, ogrodnicy, majsterkowicze itp. Dlatego możesz cieszyć się wieloma dodatkowymi korzyściami, gdy zostaniesz naszym klientem biznesowym. Między innymi zawsze otrzymasz 15% zniżki na cały nasz asortyment produktów! Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie biznesowej. Czy chciałbyś najpierw wypróbować konkretną śrubę lub wkręt? Poproś o "śrubę próbną".

Zespół Wovar 

Jesteś ciekaw, kto dla nas pracuje? Tutaj można zapoznać się z zespołem Wovar. 

Artykuły informacyjne o Wovar

Ze względu na swój rozwój i otwarcie nowej siedziby w 2020 r., Wovar wielokrotnie pojawiał się w wiadomościach. Wywiady z założycielem firmy Jesse Keizerem można przeczytać poniżej.
Dagblad van het Noorden:

https://www.dvhn.nl/economie/Koekanger-Jesse-Keizer-breidt-schroevenhandel-uit-Je-moet-geen-troep-verkopen-25193554.html

Algemeen Dagblad:

https://www.ad.nl/ad-werkt/zijn-docenten-zagen-er-niets-in-maar-jesse-25-scoort-met-online-schroevenhandel~a69e35c5/

RTV Drenthe:

https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/155870/Koekanger-Jesse-verkoopt-duizenden-schroeven-per-dag

Twinkle:

https://twinklemagazine.nl/2019/12/wovar-nieuw-pand/index.xml

RTVNoord:

https://www.rtvnoord.nl/nieuws/930969/door-brand-getroffen-ondernemer-als-we-dit-aankunnen-zijn-we-niet-te-stoppen

Wszystkie aktualizacje dotyczące pożaru w Wovar można przeczytać tutaj:  https://www.wovar.nl/brand-wovar-updates/

Więcej informacji i aktualności można znaleźć na naszym blogu. 

Śledź Wovar na portalach społecznościowych

Nigdy nie przegap akcji, nowych produktów i innych wiadomości od hurtowni śrub Wovar.
 

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Skontaktuj się z nami

W zakładce Kontakt znajdziesz nasz adres e-mail, numer telefonu i dane adresowe.

Pozostałe informacje

Firma Wovar otrzymuje dotację na swój projekt transferu wiedzy na temat automatyzacji marketingu. Dotacja ta jest współfinansowana przez Unię Europejską, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz prowincje Drenthe, Friesland i Groningen.  

Ma to na celu umożliwienie Wovar BV szybszego i lepszego reagowania na kampanie marketingowe. Celem jest, aby grupy produktów były sterowane przez zwrot z inwestycji i zwiększane lub zmniejszane na podstawie marketingu, tak aby w ten sposób wszystkie aktywne sektory mogły być skutecznie sterowane przez zwrot z inwestycji. Wspólnym wątkiem tego procesu jest analiza możliwości przekształcenia obecnych kampanii i kont na platformach reklamowych w zautomatyzowaną całość, co z kolei oznacza, że zarządzanie nimi musi być również inaczej zorganizowane. Ta nowa forma zarządzania kampanią marketingową jest wprowadzana i nauczana przez oddelegowanego specjalistę w tej dziedzinie wiedzy.

Europese unie