CURRENT LOCALE pl-pl

1
Koszyk
2
Twoje dane
3
Potwierdzenie
4,7 gwiazdki z ponad 2000 recenzji
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, wysyłane jest tego samego dnia!
 • 30-dniowe prawo do zwrotu
 • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
 • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
 • Zamówienie złożone w dni robocze przed 21:30, dostarczane jest w ciągu 2 do 4 dni roboczych!
Wspornik półki do szyn pojedynczych F biały 300 mm - na sztukęWspornik półki do szyn ściennychSystemy szyn ściennychWspornik półkiStrona główna

Wspornik półki do szyn pojedynczych F biały 300 mm - na sztukę

plankdrager_f_rails_wit
6,87 zł
5,59 zł bez VAT
Sztuk
Obecnie brak na stanie
Przewidywana data wysyłki to 16/03/2024
Płać bezpiecznie i pewnie
Możliwa jest również płatność z odroczonym terminem za pomocą Klarna!

Dlaczego warto wybrać Wspornik półki do szyn pojedynczych F biały 300 mm - na sztukę?

 • Łatwa regulacja
 • Półki łatwe do zawieszenia na ścianie
 • Mocowanie za pomocą 2 haków

  Wspornik półki do szyn pojedynczych F biały 300 mm - na sztukę

  Dzięki systemowi szyn ściennych można bardzo łatwo przechowywać rzeczy. Czy to w pokoju (mieszkalnym), w stodole czy na strychu, system ten może być stosowany wszędzie. Do tych wsporników półek firmy Wovar , potrzebne są pasujące szyny ścienne. W tym przypadku chodzi o pojedyncze szyny ścienne. Szyny ścienne i wsporniki półek tworzą razem regulowany system przechowywania. Ten nośnik F jest wykonany do przenoszenia półek o wysokości 300 milimetrów. Taką półkę można zrobić samemu lub kupić osobno. 

  Nośność półek

  Na nośnikach, które wchodzą w szyny F, można umieścić ciężar 55 kilogramów na nośnik półki. W tym celu należy najpierw upewnić się, że wsporniki półek są mocno osadzone w szynach ściennych. Aby to zrobić, weź szynę ścienną i zamontuj ją na ścianie. Następnie weź wspornik półki i umieść jego końce w szczelinach szyn ściennych. Stelaż półki jest zamocowany dopiero po jego dociśnięciu. Możesz to zrobić ręcznie lub za pomocą gumowego młotka.

  System wsparcia półek

  Wspornik półkowy na szyny F tworzy wraz z szyną ścienną system regałów półkowych. Po umieszczeniu wspornika półkowego w szynie ściennej można na nim umieścić półkę. System regałów półkowych może wtedy przechowywać półkę, na której można umieścić swoje rzeczy. Można kupić do tego specjalną półkę, ale "zwykła" półka też się tu świetnie sprawdzi. Oczywiście pod warunkiem, że spełnia szerokość stelaża F, która wynosi 30 cm. Czyli sam komponujesz swój system F, w czystym białym kolorze lub na przykład w czarnym.

  Kup wspornik półki do szyn pojedynczych F

  Czy chcesz również uzupełnić swój system szyn ściennych? Następnie kup jeden lub parę tych szyn półkowych F-system. Firma Wovar posiada wszystkie części do systemu szyn ściennych dostępne w różnych rozmiarach. Można wybrać kolor biały lub czarny. Przy zakupie proszę również zwrócić uwagę na nasz rabat ilościowy - przy określonych ilościach otrzymają Państwo rabat na wszystkie elementy tego systemu szyn ściennych. Dla klientów hurtowych Wovar ma stopniowane rabaty przy określonych ilościach. Dzięki temu możesz cieszyć się wyjątkowo niskimi cenami. Klienci biznesowi mogą również założyć konto biznesowe. Dzięki temu klienci biznesowi zyskują jeszcze więcej korzyści, jak np. rabat biznesowy. 

  Nie jest to odpowiedni wspornik półki do szyn? Firma Wovar posiada szeroką gamę systemów szyn ściennych. Aby uzyskać więcej opcji, możesz również zapoznać się z naszą ofertą wsporników półek do szyn ściennych oraz wsporników do półek. Znajdziesz tu na przykład aluminiowe wsporniki półkowe, wsporniki półkowe białe, wsporniki półkowe czarne, wsporniki półkowe industrialne, wsporniki półkowe ciężkie ocynkowane, wsporniki półkowe składanewsporniki półkowe skórzanewsporniki półkowe niewidocznewsporniki półkowe składane oraz systemy szyn ściennych.

  6,87 zł
  5,59 zł bez VAT
  Sztuk
  Obecnie brak na stanie
  Przewidywana data wysyłki to 16/03/2024
  Płać bezpiecznie i pewnie
  Możliwa jest również płatność z odroczonym terminem za pomocą Klarna!
  MARKA A DLA WSZYSTKICH ŚRUB, WKRĘTÓW I INNYCH ELEMENTÓW MOCUJĄCYCH
  TANIEJ NIŻ W MARKETACH BUDOWLANYCH
  BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 500 ZŁ