CURRENT LOCALE pl-pl

  • Zamówione dzisiaj, dostarczone w ciągu 4-7 dni roboczych
  • 30-dniowe prawo do zwrotu
  • Bezpieczne zakupy z odroczoną płatnością: Kup teraz, zapłać później!
  • Bezpłatna dostawa już od 500 zł
Siatka na wolierySiatka ogrodzeniowaOgród

Filtry

Siatka na woliery

5 produktów

Siatka na woliery

Szukasz siatki wolierowej do swojego ogrodu? Dzięki temu wysokiej jakości produktowi firmy Wovar możesz łatwo stworzyć ogrodzenie dla ptaków i innych zwierząt w ogrodzie. Możesz również użyć siatki do utrzymania ptaków i innych zwierząt z dala od twoich roślin i drzew; siatka działa wtedy jako ochrona i rozgraniczenie. Siatka na woliery jest łatwa do zamocowania przy użyciu zszywek, szczypiec, młotka pazurowego oraz poziomicy i taśmy mierniczej. 

Drut wolierowy można zamówić w Wovar w różnych rozmiarach od 50 x 250 cm do 100 x 500 cm. Możesz też wybierać spośród różnych szerokości oczek 13 i 25 mm. Ocynkowana siatka jest zabezpieczona przed utlenianiem, jest elastyczna, kwadratowa i trwała. Nasze produkty zwykle dostarczamy w ciągu od 2 do 4 dni roboczych z własnego magazynu na terenie całej Polski, jeśli oczywiście zamówisz przed godz. 22:00. Dostarczamy również w soboty. 

Firma Wovar oferuje siatki na woliery w różnych rozmiarach. Siatki te są wykorzystywane głównie w budowie wolier, na przykład do tworzenia ogrodzenia dla ptaków lub gryzoni. Możesz również użyć drutu wolierowego do ochrony przed tego typu zwierzętami. Możesz na przykład chronić drzewa i rośliny, uniemożliwiając zwierzętom dotarcie do nich. W zależności od wielkości zwierząt, które chcesz ogrodzić lub utrzymać na zewnątrz, powinieneś rozważyć podczas zakupu zarówno rozmiar oczek, jak i wykończenie.

Siatka ogrodzeniowa w rolkach

Siatka na woliery firmy Wovar jest dostarczana na rolkach. Wybierając rozmiar oczek drutu wolierowego, należy pamiętać, że zwierzęta nie mogą się przez niego wydostać. Jednocześnie, oczywiście, ważne jest również, aby niepożądane zwierzęta nie mogły dostać się do środka. Ponadto ważne jest wykończenie. Siatka na woliery od Wovar jest ocynkowana, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i może wytrzymać uderzenia. Ponadto nasz drut do wolier jest elastyczny i ma potrójny skręt, dzięki czemu jest zarówno mocny, jak i łatwy do zgięcia. Siatka ogrodzeniowa z drutu ocynkowanego nie rdzewieje łatwo, ponieważ jest pokryta cynkiem. W przypadku uszkodzenia tej warstwy istnieje jednak szansa na pojawienie się rdzy. Należy więc zadbać o to, aby jak najmniej uszkodzić siatkę ogrodzeniową, na przykład podczas montażu. 

Mocowanie siatki na woliery

Aby solidnie zamocować drut wolierowy, najlepiej użyć zszywek. Jest to rodzaj zagiętego gwoździa z dwoma ostrymi końcami. Aby zabezpieczyć siatkę wolierową, należy mocno wbić zszywkę nad drutem w drewniany słupek. W Wovar zalecamy bezpieczne zabezpieczenie siatki drucianej poprzez przybijanie drutu przynajmniej co 10 cm. Upewnij się, że zszywki do siatki są wbite wystarczająco głęboko w drewno, wtedy Twoja siatka do woliery będzie zarówno bezpieczna, jak i trwale przymocowana.

Aby prawidłowo wykonać pracę, możesz użyć poziomicy, młotka pazurkowego, miary taśmowej i szczypiec . Dzięki nim będziesz miał pod ręką narzędzia do zamocowania siatki w schludny sposób, przycięcia siatki na wymiar, jeśli to konieczne i starannego wykończenia, aby uzyskać najlepszy efekt! Szczegółowy opis sposobu mocowania siatki wolierowej znajdziesz na stronach produktów.

Siatka na woliery

W Wovar możesz zamówić wysokiej jakości siatkę na woliery w szerokim zakresie rozmiarów i szerokości oczek. Zamów przed godziną 22:00, a Twoje zamówienie zostanie dostarczone z reguły w ciągu 2 do 4 dni roboczych. Masz własną firmę w branży budowlanej i ogrodniczej? W takim razie skorzystaj z konta biznesowego, aby uzyskać dodatkowe korzyści, takie jak stały rabat biznesowy i przegląd swoich zamówień.

Oprócz siatki szukasz również materiałów do wytyczenia części ogrodu, takich jak trawnik czy ścieżka ogrodowa? Sprawdź naszą ofertę obrzeży ogrodowych, aby poznać wiele możliwości!